Skip to content

Меблі для кухні на замовлення

LEX  виготовляє кухні на замовлення у Тернополі.  Чому варто обрати кухню саме на замовлення? Замість того, аби ходити і шукати по магазинах у Тернополі кухонний гарнітур, перейматись різними доставками, ви просто телефонуєте нам! Ми вам порадимо найкращий варіант, а потім виготовимо його і доставимо вам додому.

Як вибирати кухонні меблі

Якщо ви вирішили замовити кухонний гарнітур у місті Тернопіль, ви маєте знати, що це має бути цілісна та завершена структура. Складається вона здекількох функціональних предметів. 

Вибирати кухонні меблі треба орієнтуючись на простір приміщення . Це розуміння допоможе вам зробити кухню максимально зручною і функціональною.  

Кухонні меблі варторозміщувати у формі трикутника.  Цезолотеправило працює вже десяток років. Суть в тому, що мийка, робоча поверхня і плита мають створювати уявний трикутник. Це забезпечить зручневикористання кухні, її раціональність і функціональність.

Класичні кухні мають два обов’язкових елементи меблів:

  • Підлогова шафа. Важливо попіклуватись, аби всередині вони були влаштовані максимально зручно. Адже саме там, ви будете зберігати всі інструменти для приготування їжі. Можна зробити відділення з гачками, куди буде зручно вішати сковорідки.
  • Навісні шафи. Ці шафки вішають на рівні 40см від робочої поверхні. Це забезпечить комфортну роботу на кухні, і не надто високі полички.

Ці елементи створюють основу. Далі ви можете додавати цільні шафи, додаткову робочу поверхню, і побутову техніку.

Далі ви вільні проявляти свою фантазію. А наша компанія LEX вам в цьому допоможе. Виготовлення кухонь на замовлення – ценаш профіль. Ми створюємо унікальні меблі недорого і якісно.

Планування кухонь

Популярними останнім часом стали кутові кухні під замовлення. Такі кухні розміщуються по одному з кутів приміщення. Тому вони ідеально помістятьсянавіть в найменший простір і будуть зручними у використанні. За рахунок ергономічності, в вас ще залишиться місце, щоб поставити стіл.

Лінійне планування кухні зручне, якщо сама кухня вузька. Тут гарнітура розміщується вздовж однієї стіни. Важливо, аби її довжина не перевищувала 3.5 метри. В іншому разі працювати буде незручно.

Паралельне планування дає можливість створити велику поверхню для приготування їжі. Але це планування підходить лише для прохідних кухонь. Також в цей спосіб можна відділити кімнати, якщо стіна відсутня.

Планування у формі «П» підходить лише для просторих приміщень. Тут дуже зручно готувати, адже все потрібне під рукою, і простору вдосталь.

Ціна кухні на замовлення

Скільки коштує кухня на замовлення – дуже відносне питання, оскільки все залежить від того, яку саме кухню ви хочете.  В нас пропонується кухня від виробника , що дає можливість встановлювати невисокі ціни. Але все ж є основні фактори, що впливають на ціну:

  • Фасад. Це лицева сторона меблів. Від вибору матеріалу для фасаду буде залежати 50% ціни на кухню.
  • Кухонна фурнітура. Її якість і матеріал.
  • Наявність додаткового освітлення.
  • Наповнення кухні. Кількість ящичків, корзинок, витяжка.
  • Тип шафок. Є стандартні форми, але ми можемо створити і виготовити з абсолютно унікальним дизайном.
  • Матеріал робочої поверхні.
  • Якість матеріалу і складність дизайну. Класичний дизайн звісно буде нижчий в ціні, ніж створений особисто для вас.

Купити кухню на замовлення – це правильний вибір. Вам не треба буде самостійно все вимірювати, підбирати, і потім ламати голову, якщо щось не впишеться. Ми – LEX, все зробимо за вас. Розробимо неповторний дизайн, створимо якісні меблі і розставимо їх у вашому домі. Ще й зробимо це за приємними цінами, адже у нас ви обираєте кухню від виробника.

Залишились запитання?

Залиште Ваш номер і ми зв’яжемось з вами