Skip to content

Дизайн інтер'єру від компанії LEX

Наша компанія займається створенням дизайну інтер’єру для квартир, будинків, окремих кімнат та офісів. 

Дизайн квартири – дуже важливий: він передає ваш характер, ваші вподобання та хобі, захоплення і стиль життя. Приємно після важкого робочого дня повертатись додому, де все саме так, як подобається вам. Окрім того, потрібно максимально раціонально використати  наявний простір. З усім цим впорається наш дизайнер.

Чому вам потрібен дизайнер інтер’єру

Дизайнер інтер’єру – це людина, яка підкаже, як найкраще втілити ваші задуми і бажання, але при цьому зробити квартиру або будинок придатними для життя. Зробити місцем, куди захочеться повертатися. Наші дизайнери враховують не лише естетичну сторону, а й психологічну – як зробити так, щоб дизайн будинку вам не набрид.

  Керуючись ергономічними нормами та вашими побажаннями, ми втілюємо в життя найсміливіші ідеї, легко перетворюючи звичне приміщення в щось оригінальне та захоплююче. Це і є пріоритетом,  коли ми створюємо дизайн інтер’єру в Тернополі.

Світ розвивається і інтер’єр будинку на сьогоднішній день можна створити на будь-який колір і смак. Аби обрати було легше, дизайнер запропонує вам декілька варіантів дизайну, близьких по стилю до того, що вам подобається. Після цього вам буде легше сформувати точну картинку, а нам її втілити.

Дизайн кімнат

Кожна кімната потребує індивідуального підходу.  Дизайн кімнат з одного боку дуже різний, а з іншого має спільну стилістику або задум.

Наприклад інтер’єр ванної кімнати має бути створений з матеріалів, які найстійкіші до води – плитка і скло.

Кухня має бути функціональна, але вмілий дизайнер вміє створити такий декор, що дизайн кухні буде як красивий, так і зручний. 

Інтер’єр спальні має нести заспокійливу атмосферу, але ви можете додати, наприклад, червоне освітлення.

Вітальну кімнату можна зробити світлою і коригувати атмосферу за допомогою світла. Вітальня – це місце, де часто збираються гості, тому дизайн вітальні має бути таким, щоб було зручно усіх розмістити.

Головне – в цьому розмаїтті не загубити спільний елемент. Це може бути стилістика, колір або навіть просто декор.  Наша команда LEX знає, як зробити це правильно.

Ми створимо неперевершений дизайн інтер’єру, знайдемо найкращий варіант. Додамо краси і візуального задоволення в ваші будні. Замовляйте дизайн квартири, будинку чи офісу у нас на сайті або у наших салонах в Тернополі!