Skip to content

Офісні меблі на замовлення

Меблі для офісу або кабінету – це візитна картка компанії, частина її іміджу. В правильно оформленому офісі, з комфортними стільцями і зручним розташуванням столів працюватися буде ефективніше і приємніше. Офісні меблі одразу розказують, наскільки велика і успішна фірма, а по меблях в кабінеті лікаря ви одразу розумієте, якого рівня лікарня.

Для того, щоб розробити меблі в офіс треба точно знати специфіку його роботи. Точну кількість працівників, як вони між собою взаємодіють. Місце для очікування для клієнтів і місце, де їх приймають. Розмір офісу. Також якщо планується офіс для нестандартної компанії або фірми, то треба обирати меблі під замовлення, щоб вони відповідали стилю компанії.

Які меблі важливі для офісу

Для створення будь-якого офісу є складові, без яких повноцінного функціонування не вийде.

Столи для офісу

Вони мають бути досить великими і зручними, щоб на них помістилися і комп’ютер, і документи, і стопка папок. Якщо приміщення для офісу не надто велике, варто задуматись про офісні столи для двох. Такий варіант дуже комфортній для роботи, але займає набагато менше місця. Вони можуть бути розділені перегородкою або ящичками знизу. Можуть бути у формі трапеції з пом’якшеними кутами, або як два півкола, з’єднані лініями. 

Варто звернути увагу на офісні столи для керівника. Вони мають бути зручними для обговорень або співбесід. При цьому показувати статус. Часто до самого стола керівника додають перпендикулярний стіл прямокутної або округлої форми, щоб було зручно збирати персонал на наради. Офісні столи під замовлення – найкращий варіант, щоб реалізувати ваші завданн.

Офісні стінки та шафа

Важливий елемент – офісні стінки. В них зберігається різна документація, книжки та підручні засоби для роботи. Такі стінки мають бути місткі та гарно вписуватись в загальний інтер’єр. Розташовуватись так, щоб працівники мали до них швидкий доступ. Можуть бути закритими або відкритими та мати різноманітні форми.

Офісна шафа для документів теж відіграє важливу роль. Вона повинна мати багато горизонтальних та вертикальних відділень,  щоб вся важлива документація була акуратно і доступно структурована.

І для персоналу має бути офісна шафа для одягу. Там робітники зможуть зберігати свої верхні речі, аби вони не були розкидані по офісу. Важливо розрахувати її величину вірно, або зробити декілька штук, щоб одяг не нагромаджувався одне на одного. Ми робимо офісні шафи на замолення, які будуть компактними, зручними та будуть вміщати усе необхідно – спеціально під ваші потреби.

Підбір меблів для офісу – справа нелегка, оскільки є багато спеціальних вимог. Вам треба  обрати меблі, які будуть:

Комфортні для роботи

Презентувати вашу компанію

Поєднуватись з загальним інтер’єром та брендовою стилістикою

Відповідати смакам і цілям власника підприємства

Високі експлуатаційні характеристики, аби не купувати нові меблі щороку

Якщо ви хочете купити офісні меблі на замовлення, або меблі для будь-якого іншого робочого простору, магазин LEX значно полегшить вам цю задачу.

Ми виготовимо ідеальні меблі для вашого офісу, а вам залишиться лише насолоджуватись результатами роботи.

Залишились запитання?

Залиште Ваш номер і ми зв’яжемось з вами