Skip to content

Меблі у дитячу кімнату на замовлення

Дитяча кімната – це завжди яскравий простір. Діти наповнюють його магічністю, фантазують і використовують в усіляких іграх. З цих причин краще обирати дитячі кімнати на замовлення, щоб для вашої дитини вона була улюбленим місцем для творчості.

Дитячі меблі на замовлення будуть створені індивідуально під особистість і вподобання вашої дитини. 

Є загальні обов’язкові  критерії для меблів, що створюються в дитячі спальні:

Безпека

Меблі мають бути створені так, аби запобігти травм.

Гіпоалергенні матеріали

Особливої уваги потребує ліжко, не має містити ненатуральних фарб і матеріалів

Довговічність і стійкість

Діти під час гри можуть ламати речі, розмальовувати їх. Варто подбати про стійкість меблів до таких факторів.

Оригінальність дизайну

Дитині раннього віку хочеться все яскраве. Підліток хоче відчувати себе особливим, і щоб його кімната транслювала це бажання.

Ергономічність

Модульні меблі та двоповерхові ліжка значно зекономлять місце.

Комфорт

Щоб дитина могла спокійно всюди дістати та залізти.

Кольори для меблів у дитячу кімнату

Меблі в дитячу кімнату обов’язково мають бути правильно підібрані по кольорах. Доведено, що на психіку людини впливають кольори, які її оточують. Що ж вже казати про дитину, психіка якої ще тільки формується. А в своїй кімнаті вона прокидається, грається, робить уроки і спілкується з друзями. Тобто проводить там багато часу.

Для зовсім маленької дитини обирають за основу такі кольори як блакитний, зелений, світло-фіолетовий, і туди додають яскраві деталі. Ці кольори вважаються кольорами спокою.

Зі школяриком краще порадитись, оскільки він вже і сам скаже свої улюблені кольори. Але психологи рекомендують не забувати про темперамент дитини, оскільки правильні кольори допоможуть йому залишатись в стані гармонії.

Дитячі кімнати для підлітків варто оформлювати лише з їх ухвалення. Кімната для них – куточок особистого простору.  Все в ній дуже важливе і цінне для них, тому порадитись зі своєю дитиною-підлітком – найкраще рішення.

Дитячі спальні для двох дітей

Це може стати проблемою, коли в вас хлопчик і дівчинка, оскільки інтереси і смаки розбігаються.  Дитячі спальні для хлопчиків  робляться у темніших кольорах,  з малюнками машинок або супер героїв на меблях. Дитячі спальні для дівчинки роблять в рожевих, персикових, фіолетових, ніжно-блакитних кольорах, з принцесами або звірятками.

Ось, як тут правильно обрати меблі і колір. Треба за основний колір обрати якийсь нейтральний, як зелений або блакитний.  Тоді створюються робочі місця для кожного особисто. Стіл, крісло, ящички і полички.  Це дозволить кожній дитині оформити це місце по-особливому, проявити свою уяву . В дитячі спальні для двох дітей варто обрати двоповерхове ліжко, оскільки це дозволить залишити більше особистого простору для кожного з них.

Важливий момент – дитяче ліжко. Його правильна форма і ортопедичність відповідають за здоров’я вашої дитини. Замовити дитяче ліжко у Тернополі ви можете у наших салонах в ТЦ «Орнава» і Home Express. Ми піклуємось про комфорт та затишок ваших діток!

Залишились запитання?

Залиште Ваш номер і ми зв’яжемось з вами