Вибір фасаду для кухні

Існує надзвичайно великий вибір фасадів. Кожен має певні можливості та особливості. Але сьогодні зупинимось на МДФ з акриловим покриттям.

Серед переваг цього матеріалу слід виділити такі:

Екологічність. Акрил не містить летких речовин, які здатні потрапити в повітря при випаровуванні. Також у виробі відсутні канцерогени, смоли, домішки та інші шкідливі компоненти. Тому такий матеріал є найбільш безпечний для Вас та близьких.

Зносостійкість. Матеріал настільки міцний, що витримує різні механічні пошкодження. Стійкий до сильних ударів, гострих предметів. Крім того, його можна піддавати вторинній обробці, тому якщо з часом утворюються деформації, фасади можна привести в первинний вигляд. Матеріал не реагує на перепади температури, і не плавиться навіть поблизу відкритого вогню до температури 160 градусів. Також він не боїться води, пари і прямого попадання ультрафіолетових променів.
Легкий догляд. Акрил чудово миється за допомогою спреїв і звичайної сухої ганчірки. Матеріал має антистатичні властивості, тому на нього не осідає пил, а краплі жиру і кіптяви не здатні вбратися в меблі. При догляді слід звертати увагу на те, що агресивні засоби для чищення можуть пошкодити поверхню, тому їх слід уникати.

Довговічність. Кухонні фасади з акрилу розраховані на тривале використання – кілька десятків років. За умови, що їх не будуть мити засобами з абразивними частинками.

Серед усіх переваг, є й недолік – такий матеріал не дозволить зробити радіусні фасади.

Чекаємо Вас у магазинах LEX:
М. Тернопіль
вул. Лозовецька, 2. (магазин «Оселя», 2-й поверх)
вул. Текстильна, 28ч. ТРЦ «Подоляни»
вул. Анатолія Живова, 15А. ТЦ «Орнава»
38 098 836 37 29

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *